خانه > داستان > مرزهای تو

مرزهای تو

عاشقانه

زنی جوان نزد شیوانا آمد و گفت که بعد از ازدواج مجبور به زندگی مشترک با خانواده شوهرش شده است و آن‌ها بیش از حد در زندگی او و همسرش دخالت می‌کنند. شیوانا پرسید: آیا تا به حال به سراغ صندوقچه شخصی که تو از خانه پدری آورده‌ای رفته‌اند؟ زن جوان با نعجب گفت: البته که نه! همه حتی همسرم می‌دانند که آن صندوقچه متعلق به شخص من است و هر کسی که به آن نزدیک شود با بدترین واکنش ممکن از سوی من رو به رو می‌شود. هیچ یک از اعضای خانواده همسرم حتی جرأت لمس این صندوقچه را هم ندارند!
شیوانا تبسمی کرد و گفت: خوب! این تقصیر خودت است که مرز تعریفی خودت را فقط به دیوارهای صندوقچه‌ات محدود کرده‌ای! تو اگر این مرز را تا دیوارهای اتاق شخصی‌ات گسترش دهی دیگر هیچ کس جرأت نزدیک شدن به اتاقت را نخواهد داشت. شاید دلیل این که دیگران خود را در ورود و دخالت به حریم تو محق می‌دانند این باشد که تو مرزهای حریم خود را مشخص و واضح برایشان تعریف نکرده‌ای.

درباره محمد نصیریان

محمد نصیریان
مشخصات فردی نام: محمد نصیریان تاریخ تولد: ۳ مرداد ۱۳۶۸ جنسیت: مرد – مجرد محل سکونت: ایران – شیرازتحصیلات سطح تحصیلات: دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی رشته تحصیلی: مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات محل تحصیل: دانشگاه آزاد یزد

بررسی کنید

شاهین

شاهینی که پرواز نمی کرد

پادشاهی دو شاهین کوچک به عنوان هدیه دریافت کرد. آنها را به مربی پرندگان دربار …

۵ نظرات

 1. سلام محمد آقا، زیبا و آموزنده بود، شاید اگر در جامعه امروزی ما به نکات ظریفی هم چون نکته مطرح شده در داستان فوق توجه بیشتری می شد بسیاری از مشکلات فعلی موجود را نداشتیم، تشکر از دقت نظرتون در انتخاب داستان.
  Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose :ros

 2. پیکت رو بالا بگیر:

  بزن به سلامتیه ارزوهایی که

  هیچگاه لمس نکردی

  بزن به سلامتیه عشقی که

  طالعش با تو نبود و هنوزم دوستش داری

  بزن به سلامتیه شبهایی که
  تو در تنهایت گریه کردی
  و ندونستی چرا!
  بزن به سلامتیه دوستانی که
  از پشت خنجر زدند
  بزن به سلامتیه اون که گفت
  دوستت دارم
  اما
  تا اخرش
  نموند…

 3. walle

  مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی می سازد و انسانهای کوچک را متلاشی….

  “دکتر شهید مصطفی چمران”

 4. walle

  Smile Rose Smile
  اره کاملا درسته ولی برای همه صدق نمیکنه
  بعضی ها هرقدر هم بهشون رو ندی بازم فضولن

  Rose Rose Rose Rose
  وقتی ب کسی بطور کامل و بدون هیچ شک و تردیدی اعتماد میکنید…
  در نهایت دو نتیجه کلی بدست میاوردید…
  <>
  یا
  <>

 5. ………..@@@
  …………@@@@@@@@@
  ……………@@@@@@@@@
  ………………………………@@
  ………………..@@
  ………………..@@@
  ………………..@@@
  ………………..@@@
  ………………..@@@
  ………………..@@@
  ………………….@@
  …………………………………………..
  @@@………………………….@@@
  @@@…………………………..@@@
  @@@@@@@@@@@@@@@@@
  …@@@@@@@@@@@@@@

  ………………@@…@@
  ………………@@…@@
  ………………….@@
  ………………….@@
  ……………………….
  ……………@@@@
  ………….@@…….@
  …………….@@@@@@
  ……………………….@@
  ……………………….@@
  ……………………….@@
  ……………………….@@
  ……………………….@@
  ……………………….@@
  ……………………….@@
  …………………………@

  دیر کنی میکشمت بدوووووووووووووو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette