ورزشی

افسانه زنده

AS Roma's Totti celebrates scoring a goal against Manchester City during their Champions League soccer match at the Etihad Stadium in Manchester
فرانچسکو توتی

افسانه ها را فقط در کتابها جستجو نکنیم امشب دیدیم که افسانه ها چطور شکل میگیرند ، افسانه زنده دنیای امروز (فرانچسکو توتی) امشب هم درخشید و رکورد دیگری را به نام خود ثبت کرد با ۳۸ سال سن مسن ترین گلزن لیگ قهرمانان. افسانه ای که هیچوقت کم نور و تاریک نشد و همیشه درخشید .

خوشحالم در دورانی زندگی میکنم که تو در آن شکل گرفتی و افسانه شدی خوشحالم که تو اسطوره منی مردی که هیچوقت تمام نمیشود و هیچ کس با آن قابل مقایسه نیست تو پادشاه و افسانه دنیای  مستطیل سبزی .

امشب رم میهمان منچستر سیتی با تمام ستاره های نجومیش بود رمی که امشب چه در  دروازه چه در خط دفاع و چه در حمله بازکنان زیادی را در اختیار نداشت ولی فقط یک مرد ، یک افسانه را داشت که باز هم درخشید و تیمش را از جهنم اتحاد نجات داد (رم ۱-منچستر سیتی ۱)

تبریک به تمام دوستان رمی  :heart:

محمد نصیریان

مشخصات فردی نام: محمد نصیریان تاریخ تولد: ۳ مرداد ۱۳۶۸ جنسیت: مرد – مجرد محل سکونت: ایران – شیراز تحصیلات سطح تحصیلات: دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی رشته تحصیلی: مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات محل تحصیل: دانشگاه آزاد یزد

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا